info@akkomkompresor.com (0352) 311 34 38

Pistonlu Kompresörler

Klasik Model Atölye Kompresörleri


Genel Bilgi

Klasik Model Atölye Kompresörleri
KAESER klasik model kompresörler en zor kalite standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Küçük ve gelişen işletmelerin taleplerini karşılayan, verimli, güvenilir ve sağlam ürünlerdir.

Klasik model pistonlu kompresörler her çeşit uygulamaya uygundur, az bakım gerektirir ve uzun yıllar verimli ve güvenilir olarak tasarlanmıştır. 

Teknik Özellikler 
Klasik Modeller 
Kapasite : 210 ile 460 l/dakika
Çalışma Basıncı: 10 bar

Premium Model Atölye Kompresörleri


Genel Bilgi

En yüksek kalite standartlarında üretilen Premium model pistonlu kompresörler olağan üstü güvenilirlik ve beceri sağlar. 

En yüksek performansı, verimliliği ve güvenilirliği sağlamak için özenle tasarlanmış bu ürün grubunda en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bu avantajlar, az bakım gereksinimi ile birleşerek Premium serisini tüm atölye uygulamaları için ideal seçenek yapar. 

Teknik Özellikler
Premium Modeller
Kapasite: 130 ile 660 l/dakika
Çalışma Basıncı: 10 ile 25 bar

Eurocomp Model Pistonlu Kompresörler


Genel Bilgi

KAESER Eurocomp pistonlu kompresörler daha fazla basınçlı hava gereksinimi olan atölyeler ve endüstriyel uygulamalar için mükemmeldir. Yatay, dikey ve ayrı tank seçenekleri ile Eurocomp modelleri ortam koşullarına uyum sağlar. 

KAESER Eurocomp model pistonlu kompresörlerde kullanılan Alman malı bloklar ve yüksek verimli alüminyum radyatörler azami servis süreleri ve kullanım güvenilirliği sağlar.

Teknik Özellikler
Eurocomp Modeller
Hava Verimi: 112 ile 1050 l/dakika
Çalışma Basıncı: 10 ile 15 bar
 

Airbox / Airbox Center Model Pistonlu Kompresörler


Genel Bilgi

Yeni Airbox ve Airbox Center model kompresörler gelişmiş Sigma Kontrol Basic kompresör kumanda özelliğini kullanan ilk pistonlu kompresörlerdir. 

Airbox ve entegre hava tankı, soğutucu kurutucu ve opsiyonel filtreleri içinde barındıran Airbox Center modeller çalıştırmaya hazır halde, kumanda paneli ile birlikte sevk edilirler. 

Enerji tasarruflu IE2 motorlar verimli bir basınçlı hava üretimi ve üstün performans sağlar. 

Teknik Özellikler
Modeller: AIRBOX / AIRBOX CENTER 
Hava Verimi: 0.25 ile 0.90 m³/dk 
Motor Gücü: 2.2 ile 7.5 kW 
Çalışma Basıncı: 7/10/12,5 bar 
 

Endüstriyel Tip Pistonlu Kompresörler


Genel Bilgi

KAESER endüstriyel tip pistonlu kompresörler son derece güvenilir, dayanıklı, sağlam, çok yönlü ve az bakım gerektiren ürünlerdir. 

80 yıllık hassas mühendislik tecrübesinin uzmanlığı ile Almanya’da en yüksek kalite standartları ile üretilen KAESER kompresörler yüksek hava verimi sağlar. 

Teknik Özellikler
Modüler olarak farklı seçenekler sunulmaktadır.
 

Boosters


Genel Bilgi

KAESER, geniş bir ürün yelpazesinde; vidalı kompresörlerden çıkan havayı 45 bar(g)’a kadar sıkıştırabilen, hassas dizayn edilmiş pistonlu boosterler üretmektedir. Bunlar, Sigma Pet Air (pet şişeleme üniteleri) ve KAESER vidalı kompresörler ile birlikte kullanılmak için idealdir.

Teknik Özellikler
Model N  
Giriş Basıncı 13 bar’a kadar, Çıkış Basıncı 45 bara kadar  
Hava Verimi: 0,27 - 20,51 m³/dk

Scroll to Top